לוחות ניידים או שולחנות מחיקים? מה עדיף בשנת 2023?

לוחות ניידים משמשים מזה שנים במשרדים ובעסקים. אפשר להשתמש בהם לפרזנטציות, בהדרכות לעובדים ובמשימות שונות, לרבות מפגשי משקיעים. אבל בשנת 2023, כדאי לדעת שזו ממש לא האפשרות היחידה. שולחנות מחיקים, נסביר מה זה אומר ומתי הפתרון הזה יכול להיות עדיף. 

שולחנות מחיקים, כמה חידודים חשובים 

חשוב להבהיר כי כאשר אנו מדברים על שולחנות מחיקים אנו לא מתכוונים לשולחנות שמקשקשים עליהם או רושמים עליהם מסרים שונים. פעולה כזאת, שלא רצויה בשום בית ספר, גם לא יעילה ולא נוחה באף משרד או מקום עבודה. אנו רוצים להפנות את תשומת לבכם לפתרון מצוין, שהולך וצובר תאוצה. מדובר על לוחות שולחניים מחיקים, שניתן להציב אותם על גבי השולחן. חלק מהדגמים הפופולריים ניתן להשכבה על השולחן, כך שניתן לכתוב עליהם כמו במחברת. חלק מהדגמים ניתנים להצבה על השולחן, באמצעות רגל אחורית, ממש כמו תמונה. 

לוחות אלה עשויים מזכוכית, הם יפים, מצטיינים במראה מודרני ובחלקם משולבת ארגונית משרדית. זהו פתרון נהדר לרשימת תזכורות, כתחליף לכל מיני פתקים שכל הזמן הולכים לאיבוד. לוח כזה מאוד מועיל גם לישיבות עם צוותי עבודה קטנים. אלה לוחות נוחים שניתן לשלב בהם משטח מגנטי להצמדת פתקים ממוגנטים ואף שילוב של תאים רב שימושיים שתמיד מוצאים להם שימוש. 

לוחות ניידים או שולחנות מחיקים? מה עדיף בשנת 2023?

לוחות ניידים, מתי הם עדיפים 

לוחות ניידים ומחיקים, ניתנים לכתיבה ולמחיקה ממש כמו הלוחות השולחניים שהצגנו זה עתה. אולם, מדובר בדרך כלל על משטחים גדולים יותר (אך בעלי משקל קל), בשילוב גלגלים או חצובות. ישנם דגמים של לוחות מתקפלים, חלקם דו צדדיים ואף בעלי משטח מגנטי. קיימים לוחות שבדומה לדגמים השולחניים עשויים זכוכית. עם זאת, ישנם פתרונות שעשויים מתכת ואף כאלה שניתן לשלב בהם ניירות לכתיבה. 

לוחות או שולחנות, מה המסקנה 

מכל הדברים שהצגנו עד כה, אפשר לגזור מסקנה ולמעשה כמה מסקנות. 

  1. למשרד קטן או הביתי או למשתמש האישי לוחות שולחניים מהווים פתרון נהדר, יעיל ומתבקש לשנת 2023.
  2. למשרדים גדולים, כאשר עורכים ישיבות צוות, סיעור מוחות, מצגות, הלוחות הניידים בגודל המתאים מהווים פתרון אידיאלי, גם השנה, כמו בשנים הקודמות. 
  3. למנהלים או עובדים שנוהגים לרשום לעצמם תזכורות בכתב יד, וגם למי שמוצא את עצמו במשרד מבולגן, לוח שולחני מאומץ בחום ויעיל מאוד (הוא לא מחליף לוח נייד). 
  4. כאביזר המחשה בשיחה בשניים או לקבוצה קטנה, לוח שולחני יתאים. וכמובן נדגיש שגם הלוח השולחני הוא נייד. הוא לא מחובר לשולחן ואפשר להעביר אותו מעמדה אחת לשנייה, ללא שום בעיה. 

כל הלוחות שרק תרצו במבחר עצום ובדגמים מודרניים, עדכניים ושימושיים, לרשותכם אצל חברת רק לוחות (Only Boards). מגוון משטחים, מגוון עיצובים, לכל משרד, לכל ארגון, בחרו את הגודל והמאפיינים החשובים לכם, והתחדשו.