לוח מחיק במקום קיר בחדר ילדים? כך הורים רבים מצילים את קירות הבית

גם אצלכם הילדים רואים בקירות משטח מזמין לציורים ויצירות האומנות שלהם? גם אצלכם יש יותר מידי יצירות המגיעות מהגן ומחפשים מקום על הקיר?

בא לכם ליצור לוח מודעות בו תוכלו להשאיר הודעות חמודות לילדים? לוח מחיק על הקיר עשוי לתת לכם את המענה המושלם לכל הצרכים הללו.

חדר הילדים יכול להיות חדר חמוד, מאובזר בעל מראה נקי ומסודר והוא גם עשוי לקבל מהר מאוד מראה מוזנח ומבולגן. לעיתים יהיו אלו 'ציורי הקיר' של הילדים בדמות שרבוטים חסרי פשר וגבולות כאשר במקרים אחרים יהיו אלו ציורים ודפי יצירה שיודבקו בכל מקום אפשרי. 

כדי להעניק לחדר את המראה הילדותי והנעים לצד שמירה על הסדר והניקיון, כדאי לחשוב על אביזר שיעשה בו הרבה מאוד סדר.

לוח מחיק במקום קיר!

לוח מחיק במקום קיר בחדר ילדים? כך הורים רבים מצילים את קירות הבית

כמה מפתיע ככה מוצלח!

לוח מחיק שמכסה חלק ניכר מהקיר מהווה חידוש בחדרי הילדים של היום כאשר מדובר בתוספת שלמעשה לא תופסת מקום בחדר אך היא משדרגת רבות את השימוש הפונקציונלי.

הלוח גם יעניק לכם שעות רבות של שקט כאשר הילד יהיה עסוק בציוריו מול הלוח. כי ילדים אוהבים את המשטחים הגדולים, את האפשרות למחוק בקלות ולצייר שוב מחדש וכמובן 'לשחק אותה' מורה או גננת העומדים מול הלוח ומנהלים את העניינים.

כל היתרונות בלוח אחד

הלוחות המחיקים שתוכלו למצוא אצלינו הם לא סתם לוחות. מדובר במוצר משודרג של המותג היוקרתי Bclear.

  • בטיחות – הלוח עשוי זכוכית מחוסמת כך שהוא עמיד מאוד עד פי חמש מכל זכוכית רגילה אחרת. מעבר לרמה הבטיחותית מדובר במוצר מרשים שישדרג את המראה הכללי של החדר כולו.
  • משטח מגנטי – הלוחות באים עם משטח מגנטי כך שיש לכם שני שימושים במוצר אחד. כך תוכלו גם להצמיד אל הלוח מגנטים שתבחרו כמו תמונות שישדרגו את העיצוב של החדר, תוכלו להצמיד באמצעות מגנטים קטנים את היצירות של הילדים וכך גם תוכלו לייחד חלק מהלוח שישמש אתכם כעין לוח מודעות. איזה כיף להיכנס לחדר ולגלות מכתב חם מאמא או הודעה חמודה של אבא. הילדים אף הם ייהנו להשאיר לכם הודעות בסוף היום והלוח עשוי להפוך למוקד מרכזי בבית.

חברת Only Boards  לשירותכם עם לוחות קיר בכל גודל ובכל צבע שתבחרו

אצלנו תוכלו להזמין לוח קיר בשלל מידות וממגוון רחב של חומרים. תוכלו לבחור מסגרת בצבע הרצוי כך שהלוח ישתלב עם הצבעים שבחרתם לחדר. תוכלו כמובן לוותר על מסגרת ולבחור בלוח שיותקן בהתקנה נסתרת. כל האפשרויות פתוחות.

הלוחות מתאימים לכל קיר מכל סוג. קירות בטון כמו קירות גבס.

הזמינו את הלוח המתאים בדיוק למטרות שלכם ותיהנו גם מהתקנה מקצועית בעזרת מתקינים מורשים ומוסמכים.