שאלות ותשובות

אספקה התקנה ושירות

ניתן לקבל שירות של התקנות דרכנו בתוספת תשלום (ישירות בעמוד המוצר). ההתקנה מבוצעת ע"י צוות מתקינים מקצועי, המורשים מטעם היצרן Bclear והיבואן.

ההתקנה תתבצע עד 10 ימי עסקים בין אשקלון לחדרה ועד 14 ימי עסקים במקומות מרוחקים יותר, אנו מבצעים התקנות ברוב חלקי הארץ, לא בטוחים לגבי התקנה במיקומכם? צרו קשר

צוות המתקינים מתמחים במתן פתרונות הנדסיים להתקנת כל לוח על גבי כל חלל וקיר. ההתקנה מבוצעת תוך עמידה בזמנים, שמירה על הניקיון ושירות קשוב.

כן. הלוחות שלנו מותאמים בין היתר לתליה על קיר גבס, קיר רגיל, קיר בטון ואפילו בחדר ממ"ד. התקנות רבות מבוצעות על קיר גבס באמצעות דיבלים וברגים חזקים במיוחד. התקנה על קיר גבס ידועה כהתקנה נקייה ביותר.

הלוחות מותקנים אפילו על קירות מעוגלים "עם בטן". בחללים אלו המתקינים משתמשים בפינים מיוחדים (ספייסרים) ליצירת המרווח הרצוי ובהתאם למשקל שיש לשאת.

כן, ניתן לתלות את הלוח באופן עצמאי, במידה כמובן שיש את כל הידע וכלי העבודה. מארז הלוח מגיע עם קיט לתליה קלה. כמובן שבמקרה של לוחות גדולים וענקיים מומלץ להזמין מתקינים מקצועיים. חשוב לקחת בחשבון שכאשר ההתקנה נעשית לבד, אין אחריות לנזק שנגרם כתוצאה מההתקנה. לעומת זאת להתקנה שמבוצעת ע"י מתקין מהחברה יש אחריות מלאה להתקנה ולמוצר.

ניתן להתקין את לוח הזכוכית בהתקנה הקלאסית ע"י 4-6 פינים (ספייסרים), עגולים בצבע כסף הנראים בפינות הלוח. ניתן גם לבצע התקנה נסתרת (מרחפת) באמצעות 2 מסילות שלא נראות ולא פוגמות במראה הנקי והמינימליסטי של לוח הזכוכית.

לוחות מחיקים ולוחות זכוכית

זכוכית מחוסמת היא זכוכית שעברה תהליך ייצור מיוחד, שהופך את הזכוכית לחזקה פי 4-5 מזכוכית רגילה. זכוכית מחוסמת עמידה יותר מפני פגיעות וסדקים, לכן הלוח המחיק יותר בטיחותי. כל לוחות הזכוכית שבחנות מיוצרים מזכוכית מחוסמת.

לוחות הזכוכית הזולים יותר הם לרוב לוחות זכוכית שאינם מזכוכית אקסטרה-קליר. ללוחות אלו גם מראה זול יותר, יש להם צבע ירקרק בשל העופרת. לוחות מעוצבים המיוצרים מזכוכית אקסטרה קליר (extra clear) הם שקופים יותר, הלבן צח יותר וגם בלוחות הצבעונים צבעם בוהק ונקי. צבע הלוחות נשאר כך למשך שנים רבות, זו הסיבה שאנו מספקים אחריות יצרן ל-15 שנים. כל הלוחות שאנו משווקים של חברת Bclear מיוצרים מזכוכית אקסטרא-קליר (Extra Clear).

אחריות ואמצעי תשלום

כל הלוחות שאנו מספיקים מגיעים עם אחריות, בלי אותיות קטנות. ללוחות הזכוכית אחריות יצרן של 15 שנים נגד ספיגת צבע וכתמים. לכל שאר הלוחות המגנטיים ניתנת אחריות של שנה. כל המידע שקוף בדיוק כמו הלוחות כאן בתקנון.

כן, התשלום דרך האתר שלנו מאובטח לחלוטין. החנות שבאתר מוגדרת עם תקן PCI המחמיר של חברות האשראי ובטכנולוגית SSL.

פרטי האשראי אינם נשמרים ומוזנים ישירות בחברת האשראי, פרטי האשראי אינם זמינים לחברת "רק לוחות".

אנו נותנים זיכוי מלא עבור המוצרים שלנו עד לתקופה של 30 יום, כל עוד המוצר ארוז באריזתו המקורית ואינו ניזוק.

ניתן לשלם במזומן באיסוף עצמי בלבד ובתיאום מראש. כמובן שנשלחת חשבונית מס כחוק עבור כל עסקה.

כן, כל המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ. שימו לב שמחיר המוצר מתעדכן רק לאחר שתבחרו את גודל המוצר וסוג המשלוח, שניהם יחד.

כן, אנחנו עובדים עם חברות, קבלנים, יזמים, אוניברסיטאות ועוד, שמזמינם לוחות מחיקים בכמות גדולה. במקרים אלו כמובן ניתנת הנחה לקנייה מרוכזת. אנו ערוכים לספק עשרות לוחות בהתאם לצורך.
מוזמנים ליצור קשר או להתקשר 050-8617861 כדי לקבל הצעת מחיר משתלמת.