5 סיבות למה כל אחד צריך לוח מחיק

לוחות מחיקים הינם רכישה שימושית ביותר. ניתן למצוא אותם במשרדים, מרכזי עסקים, בתי ספר וגני ילדים. הלוחות מותקנים גם בבתים פרטיים, במיוחד אם מדובר במשרד בתי או שהילדים מעדיפים לצייר או להכין שיעורים באמצעות לוח דומה לזה שנמצא בבית ספרם.

5 סיבות למה כל אחד צריך לוח מחיק

כיצד תוכלו להפיק תועלת מלוח מחיק?

ללוח מחיק יש אינספור שימושים, כך שגם אתם תצליחו להפיק ממנו תועלות רבות במגוון תחומים:

1. הכשרה ולמידה 

לוח מחיק יכול לשמש באופן פעיל בהכשרת עובדים חדשים, שכן המידע הכתוב נתפס קל יותר מאשר מידע המועבר בע"פ. כמו כן, ניתן להציב לוח מחיק בחדר ילדים והוא יכול לסייע בלימודי חשבון והנדסה, כשצריך לצייר תרשימים או לכתוב נוסחאות ארוכות. יש בו יותר מקום מאשר במחברת והמידע החזותי מקל על ההבנה.

2. יצירתיות וסיעור מוחות

לוח מחיק חייב להיות חלק אינטגרלי מכל צוות יצירתי שמכבד את עצמו. אנשי הצוות יכולים לרשום על הלוח רעיונות ותוכניות והוא מהווה מוקד של סיעור מוחות סביב כל נושא שתרצו. כמו כן, לוחות הכרחיים באותם מקומות שבהם המידע חייב להתעדכן כל הזמן ולהיות זמין לכל העובדים. 

3. תכנון

מהנדסים ואדריכלים יהנו משימוש בלוח מחיק ליצירת סקיצות, פריסות או קונספטים שונים. קלות השימוש בכלי ברורה. בכל רגע ניתן לתקן את הציור, להסיר את העודפים ולהוסיף את החסר. רק לאחר שהסקיצה ראשונית מוכנה, ניתן להתחיל לעבוד עם תוכנה מקצועית.

4. תדריכים

האפקטיביות של עבודת הצוות תלויה באופן ישיר במהירות ובבהירות בה המנהל מעביר מידע לעובדים. כפי שאמרנו, רוב האנשים תופסים מידע חזותי טוב יותר. לכן, ציור סכמטי על הלוח יעשה מצויין את העבודה ויהווה תחליף לגרפים וטבלאות מורכבות. ניתן להשתמש בלוח מחיק מגנטי אליו, בנוסף לכתיבה, ניתן להצמיד חומרים שונים.

5. ציור

כמו הקדמונים, שמילאו מערות פרהיסטוריות בציורים, ילדים נמשכים באופן טבעי לצייר על הקירות. אומנם חשוב לעודד יצירתיות, מוטוריקה עדינה וחשיבה מקורית, אך קשה להתעלם מהבלגן שהם משאירים אחריהם. לכן, לוח מחיק הוא פתרון אידאלי לחדרי ילדים. בעזרתו תוכלו ליצור חלל בבית, שבו לילדים מותר לצייר ולבטא את היצירתיות שלהם שוב ושוב, מבלי להזדקק לחוברת צביעה ושכבות צבע לריענון הבית.

לוח מחיק לילדים

>> קראו עוד על לוח מחיק לילדים

כפי שראיתם, לוח מחיק הינו כלי שימושי לכולם ובכל מקום. משימות כתיבה, ניסוח פרויקטים, תרגילי חשבון, האצלת משימות ורעיונות – הכל ניתן לכתיבה מהירה ביד על לוח מחיק. אם באיזשהו יום אין לכם צורך בכתיבה, פשוט ציירו על הלוח פרח, שיעלה חיוך על פניהם של העובדים.

אנו בחברת Only Boards נשמח להתאים לצרכי המשרד או הבית שלכם את הלוח המחיק האופטימלי ביותר. ברשותנו מגוון לוחות בגדלים, צורות וצבעים שונים מהמותגים המובילים ביותר בתחום. כולם באיכות ללא פשרות ובמחירים אטרקטיביים. נשמח לסייע. צרו קשר!