לוח מחיק לילדים – עיצוב, משחק ולמידה בפריט אחד

לוח מחיק הוא אחד הפריטים האהובים על ילדים. הוא מאפשר להם לצייר ולקשקש ללא הגבלה, כי תמיד אפשר למחוק ולהתחיל מחדש, אבל כאשר מדובר על לוח מחיק לילדים, שהוא גם איכותי, מעוצב וייחודי, יש לו שימושים רבים נוספים שפשוט חייבים להכיר.

לוח מחיק – פריט עיצובי לחדרי ילדים

לוחות מחיקים לילדים שקיימים היום הם כבר לא פריטים חדגוניים, פשוטים ולבנים. אפשר למצוא לוחות מחיקים מזכוכית, לוחות מחיקים לילדים בצבעים שונים ובגדלים שונים.

כמו כן, אפשר למצוא לוחות מחיקים ניידים, שאפשר להעביר מחדר לחדר לפי הצורך ואפשר לתלות את הלוח המחיק בחדר הילדים בתור אלמנט דקורטיבי, משמעותי, אסתטי ושימושי.

לוח מחיק לילדים

לוח מחיק לילדים – יצירה ללא הגבלה

הייחודיות העיקרית של לוח מחיק לילדים, היא האפשרות להשתמש בו ללא הגבלה. הם יכולים לצייר עליו ציורים, לקשקש ואז למחוק את כל מה שציירו, כדי להתחיל שוב מהתחלה.

ההנאה הפשוטה והמספקת, של מילוי הלוח בצבעים וצורות ולאחר מכן, מחיקה קלה ומהירה בעזרת ספוג מתאים, הופכת את השימוש בלוח לשעשוע שלא נגמר.

עזרה בשיעורי הבית עם לוח מחיק לילדים מקושט ומעוצב

אפשר לשער, כי גם ילדים שלא אוהבים לעשות שיעורי בית (כלומר כל הילדים…), ישתפו פעולה באופן הרבה יותר פעיל, אם הלימוד הופך עבורם להנאה.

ניתן להשתמש בלוח המחיק כדי להדגים, לשרטט, לתכנן ולהסביר כל נושא שתרצו, באופן חוויתי, מהנה ומשעשע.

לוח מחיק לילדים – בלי קשקושים על הקירות

ילדים קטנים אוהבים מאוד לקשקש על הקירות ואיך אפשר להאשים אותם? קיר הוא הקנבס הכי גדול בעולם. הוא מושך, הוא ענק, הוא מעניין והוא לבן. אבל אין הרבה הורים שמקבלים באהבה את התחביב הזה של ילדיהם.

לוח מחיק גדול המיועד לילדים, שתלוי על הקיר בחדר שלהם, יכול לאפשר להם לנתב באופן חיובי את הדחף היצירתי שלהם.

שילובים ועיצובים שהופכים את השגרה יותר צבעונית

דמיינו את הילדים שלכם, כשהם נכנסים לחדר ורואים שהתקנתם להם לוח מחיק ענק בגודל 120X200, לצידו מגוון של טושים מחיקים בצבעים נפלאים או כמה לוחות מחיקים צבעוניים, שיוצרים אלמנט עיצובי מרהיב בחדר, אבל גם ניתן לצייר עליהם.

אין שמחה יותר גדולה מזו – החדר הופך צבעוני וחי יותר והעיצוב האינטראקטיבי מעודד פעילות יצירתית.

לוח מחיק לילדים לעידוד הלמידה

שימוש בלוח מחיק גורם לילדים קטנים להרגיש כמו המורה שלהם או הגננת, לפעמים גם כמו ההורים, שעובדים עם לוחות מחיקים למשרד.

האלמנט הזה, בצירוף עם אלמנט משחקי מובהק, אשר לוח מחיק לילדים מביא איתו, הופך את האביזר הפשוט הזה לפריט מעודד למידה יצירתית, מהנה ומגוונת.

לוחות מחיקים לילדים – לסיכום:

לוח מחיק לילדים הוא אלמנט שיכול רק לתרום ולהוסיף – לילדים שלכם, לעיצוב החדר שלהם ולשקט הנפשי שלכם.

אז אם כבר החלטתם לקנות לוח מחיק, כדאי להשקיע ולבחור פריט שהוא גם ייחודי, גם עמיד לטווח ארוך וגם נראה נפלא. למידע נוסף והתאמה אישית – דברו איתנו!