5 שימושים נפוצים של לוחות ניידים

לוחות ניידים הפכו לחלק מהנוף בכיתות לימוד, הרצאות וגם במשרדים. הפופולריות שלהם בהחלט ברורה, הרי אפשר להעביר אותם בקלות ממקום למקום, מרצים יוכלו לקחת אותם לכל הרצאה וניתן גם להזיז אותם בחלל ולהציב אותם קרוב לתלמידים. אלה כמובן רק חלק מהיתרונות של לוחות ניידים אז בואו נראה מהם השימושים הנפוצים שלהם.

לוח נייד מחיק

מהם לוחות ניידים?

לוחות ניידים כשמם כן הם. לוח העומד על גבי מתקן, והוא יכול להכיל גם גלגלים המאפשרים לשנע אותו בקלות ממקום למקום – ללא חריקות. מותג Bclear תמיד חושב צעד קדימה, וכיום משווק גם לוחות מחיקים דו צידיים, שיכולים להיות שימושיים מאוד להרצאות וסרטונים שונים המועברים אונליין. הלוחות המחיקים מעוצבים בעיצוב אלגנטי ומהווים רושם ראשון מקצועי, הן בהרצאות והן בחדרי ישיבות כאשר מעבירים דוגמאות לצופים.

אז אילו שימושים אפשר לעשות עם לוחות ניידים?

לתת דוגמאות בזמן נתון בפגישות/הרצאות

במהלך פגישות עסקיות, הרצאות או סדנאות, לא פעם עולים נושאים הדורשים לתת דוגמאות או ביצוע תרשימים או גרפים שונים, ולכן הלוח הנייד מאפשר לכתוב כל דבר שעולה במהלך הפגישה או ההרצאה בצורה קלה ויעילה. בדרך זו אפשר להעביר מסרים בצורה הרבה יותר מובנת לקהל.

לשים במשרד לטובת תגבור

מכיוון שניתן לנייד את הלוח המחיק בקלות ממקום למקום, ניתן לאחסן אותו בחדר מסוים, כך שהוא ישמש את עובדי המשרד כאשר הם יזדקקו לו. מלבד זאת, לוח מחיק יכול לשמש כתוספת בהרצאות או בפגישות, כך שהלוח המחיק הרגיל שתלוי על הקיר ישמש לטובת כתיבת טקסט, והלוח הנייד ישמש לטובת איור, ציור תרשים, או כל צורך אחר.

לוחות ניידים – פתרון נהדר כאשר לא ניתן לתלות לוח מחיק

במשרדים ובחדרי ישיבות לא תמיד ניתן לתלות לוח מחיק מזכוכית, מכיוון שאולי מדובר על קירות בטון של חדר ממ"ד, או בכלל הקירות הם מזכוכית כפי שמעוצבים מרבית המשרדים. אם כך, לוח מחיק נייד יוכל להיות פתרון מצוין וניתן להציב אותו בכל מקום שתרצו. מלבד זאת, לוח נייד יכול להיות נהדר לאנשים המעבירים סרטונים או שיעורים אונליין, כך שהם יוכלו לבחור את המקום בו הם ירצו לצלם ולקחת את הלוח שישמש לטובת כתיבה והסבר לצופים.

פתרון נהדר למרצים העוברים ממקום למקום

לא בכל חדרי הרצאות או חדרי ישיבות קיים לוח מחיק, ולכן מרצים המרצים במגוון מקומות, יוכלו לשאת עמם את הלוח המחיק מבלי להסתמך על כך שיהיה לוח מחיק. בי קליר משווקת לוחות ניידים במגוון רב של גדלים, חלקם קלים מאוד לנשיאה, ולכן מרצים יוכלו לנייד אותם בקלות ממקום למקום.