10 סיבות (מספיק מצדיקות!) לרכוש לוח מחיק למשרד

לוח מחיק, כן אותו לוח שכולנו מכירים, זה שהיה תלוי לנו בילדות על הקיר והיינו כותבים עליו בטוש את המבחנים. מסתבר שמאז הלוח המחיק עבר מספר גלגולים, וכיום מחליף אותו בגאווה לוח מחיק זכוכית שעשוי מזכוכית אקסטרה קליר המגיעה במגוון עיצובים מרהיבים.

לוח מחיק למשרד

אז בואו נראה למה גם אתם חייבים לוח מחיק למשרד

1. כי לוח מחיק זה סופר פרקטי

כל כך נוח לכתוב, למחוק ולמגנט. כאשר כל המשימות והדברים החשובים מול העיניים על גבי לוח משימות יומי מחיק, קל יותר לנהל שגרת עבודה מוצלחת. גם בחדרי הישיבות קל יותר לכתוב דברים חשובים על הלוח ולמחוק בקלות.

2. בגלל העיצובים המרהיבים

עם מסגרת, בלי מסגרת, גימור מעוגל, גימור רגיל, התקנה נסתרת או מרחפת ועוד… אלה העיצובים החדשניים של לוחות מחיקים שהופכים אותם לפריט דקורטיבי במשרד.

3. בגלל שלוח מחיק זכוכית אינו מותיר סימנים

לוחות מחיקים של בי קליר עשויים מזכוכית מחוסמת אקסטרה קליר, שנסדקת פחות ואינם סופגת דיו, ולכן הלוח יישאר תמיד נקי.

4. לוח מחיק עם תליה מרחפת או נסתרת

הלוחות מגיעים בצורות התקנה שונות כך שתוכלו לבחור את הסטייל שתרצו מבלי להתפשר על פחות! בי קליר מציעה התקנה נסתרת למראה מינימליסטי או התקנה גלויה, כאשר ההתקנה נעשית על ידי צוות מומחים של החברה.

5. שדרוג משמעותי של עיצוב המשרד

לוחות מחיקים בעיצובים החדשים מגיעים במראה קלאסי עם גימורים ייחודיים – ללא מסגרת או עם מסגרת שחורה דקה. העיצובים בהחלט משדרגים את החלל, גם במשרד וגם בחדר הישיבות.

6. מגוון צבעים לבחירה

הלוחות המחיקים מגיעים בשלל צבעים לבחירה, החל מלוחות זכוכית שקופים, שחורים, לבנים ועד קשת של צבעי פסטל שיתאימו בול ללוגו של החברה או לאלמנטים העיצוביים הפזורים בחלל.

7. בוחרים לוח מחיק בגודל שרוצים

לא משנה איזה גודל המשרד שלכם, תמיד תמצאו לוחות מחיקים שיתאימו בול למשרד. באתר של בי קליר תמצאו מגוון מידות, מלוחות קטנים 40*60 ועד לוחות זכוכית ענקיים 120*200.

8. אפשר ליצור קולאז' של לוחות על הקיר

בי קליר מציעה לוחות מגנטים קטנים במגוון צבעים לבחירה, כד שתוכלו לתלות כמה לוחות על הקיר וליצור קיר מעוצב שיגנוב את כל ההצגה, וגם קיר שימושי מאוד שניתן לכתוב עליו כל שתרצו.

9. כי הלוח הוא גם מגנט

הלוחות המחיקים של בי קליר הם גם מגנטיים, כך שתוכלו למגנט כל שתרצו על הלוח, החל מתמונות משפחתיות שמחלקים באירועים ועד מסמכים שאפשר לתלות ולהסיר אותם ממש  בקלות.

10. כי נמאס מהפתקים הצהובים

אין ספק שאחד היתרונות הבולטים בלוח מחיק מזכוכית הוא העובדה שאין צורך בפתקים צהובים, אלא אפשר לכתוב העל על הלוח עם טוש, והכל נמצא מול העיניים. בטוח לא תפספסו שום משימה!

לוח מחיק זכוכית מסגרת שחורה Bclear