לוח מחיק למסעדות – פתרון מושלם ללוח ספיישלים

כל מסעדה חייבת להשקיע במיתוג שלה, מאחר וללא מיתוג מתאים לא ניתן להחזיק מעמד בשוק התחרותי של היום. תהליך המיתוג כולל מגוון רחב של פרמטרים שונים, כולל עיצוב המקום והקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. אומנם חשוב לתת את הדעת לאיכות האוכל ולעיצוב המנות, אך יש לזכור כי האווירה הכללית במקום משפיעה לא פחות על רמת ההצלחה שלו. מסעדה ששמה דגש על אלמנטים עיצוביים מיוחדים ומעניינים תצליח ליצור אווירה אקסקלוסיבית ומקורית יותר, שתסייע לה להיבדל מהמתחרים. חשוב כמובן לוודא כי העיצוב של המקום תואם לקונספט שלו, על מנת לשמור על קו אחיד, המשתלב היטב עם המיתוג והערכים הרצויים. אחת התוספות האידיאליות ביותר היא לוח מחיק למסעדות. מדובר על פריט עיצובי ופונקציונלי, שיכול לתרום לכל מסעדה, ללא שום קשר לקונספט ולסגנון העיצוב שלה.

לוח מחיק למסעדות - פתרון מושלם ללוח ספיישלים

לוח מחיק למסעדות – התוספת המושלמת למסעדה שלכם

רוב המסעדות מציעות מנות ספיישל ללקוחות שלהן, על מנת לגוון את התפריט הרגיל ולהציע מנות עונתיות, המבוססות על חומרי גלם טריים. מדובר על הזדמנות מעולה להפתיע את הלקוחות עם מנות שונות מהרגיל, שמסוגלות ליצור עניין. מאחר והמנות מתחלפות על בסיס יומי או שבועי, יש צורך ליידע את הלקוחות לגבי המנות החדשות. אומנם ניתן להדפיס תפריטים מתחלפים הכוללים את מנות הספיישל, אך אופציה צבעונית ומעניינת יותר כוללת שימוש בלוח מחיק. לוח מעוצב המותאם לקונספט של המסעדה ישתלב באופן אידיאלי בעיצוב של המקום ויתרום לאווירה הכללית. כמו כן, הוא יאפשר לסועדים להתעדכן במנות הספיישל שלכם ולבחור את האופציה המתאימה ביותר עבורם.

איך לבחור לוח מחיק למסעדות?

היום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב של לוחות מחיקים היכולים להתאים למסעדות ובתי קפה. חלק מהמסעדות יעדיפו להשתמש בלוח מסורתי המצריך שימוש בגירים צבעוניים, אך יש לזכור כי מדובר על אופציה מלכלכת יחסית. עדיף לבחור בלוח מחיק המאפשר שימוש בטושים צבעוניים, מאחר ותוכלו לבחור את הגודל, הצורה ועיצוב הלוח המתאים לכם. מדובר על הזדמנות מעולה להוסיף שיק וסטייל למסעדה שלכם, מאחר וניתן לבחור בלוחות שקופים, לוחות העשויים מזכוכית ולוחות מגנטיים מחיקים. תוכלו לצייר על הלוחות וליצור ציורים צבעוניים שימשכו את העין של הלקוחות ויגרמו להם להתעניין במנות הייחודיות שלכם. החוכמה היא כמובן לבחור בלוח מחיק איכותי ואמין, שיוכל לשמש אתכם לאורך השנים, ללא שום חשש מכתמי צבע. לוח העשוי מזכוכית אינו סופח צבע, בניגוד ללוח העשוי מפורמייקה. הלוח שומר על המראה הנקי והאסתטי שלו לאורך השנים ותורם לעיצוב המוקפד של המסעדה. ניתן לבחור את צבע הלוח והגודל המתאימים לכם, על מנת לשלב אותו באופן הרמוני בעיצוב הכללי של המקום. 

אנו בחברת Only Boards נשמח לספק לכם לוח מחיק למסעדות באיכות ללא פשרות ובמחיר אטרקטיבי. אצלינו תמצאו לוחות מחיקים מכל הסוגים, הגדלים והעיצובים. צרו קשר!