השתמשתם בטעות בטוש רגיל על לוח מחיק? זה מה שכדאי לכם לעשות

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, הבוחרים להשתמש בלוח מחיק בבית או במשרד. מדובר על מוצר חשוב וחיוני, המסוגל לסייע לכל אחד לעשות סדר במחשבות, לבנות לו"ז מתוכנן היטב וכמובן לייצר אווירה של סדר וארגון. הלוח המחיק יכול לשמש אתכם לצורך בניית לוח מטלות לילדים, סדר יום וארגון החוגים והפעילויות שלהם, או לחילופין, ככלי חיוני בסיעור מוחות בקשר לפרויקט חדש בעבודה. אך כמובן שחשוב לשמור על הניקוי והתחזוקה השוטפת של הלוח, על מנת למנוע כתמי צבע ומראה פחות אסתטי.

השתמשתם בטעות בטוש רגיל על לוח מחיק? זה מה שכדאי לכם לעשות

החשיבות של ניקוי ותחזוקה ללוח המחיק שלכם

היום ניתן למצוא לוחות מחיקים במשרדי הייטק, משרדי עורכי דין, רואי חשבון, חברות ביטוח, סטארטאפים וכדומה. אך מי שלא יטרח לנקות ולתחזק את הלוח באופן קבוע, עלול לפגוע בנראות האסתטית של הלוח ובחוויית המשתמש שלו. עם הזמן עלולים להופיע כתמים שנספגים במשטח של הלוח, דבר שלא ניתן להסיר בקלות. כתוצאה מכך, תתקשו לכתוב על הלוח ותאלצו להחליף אותו במוצר חדש. אך למעשה, תחזוקה איכותית ומקצועית תאפשר לכם לשמור על הלוח המחיק שלכם לאורך השנים וליהנות משימוש נוח ומקצועי. זוהי דרך מעולה לשמור על האווירה האסתטית בבית או במשרד וכמובן להבטיח רושם חיובי על הקולגות או הלקוחות.

כיצד לשמור על לוח מחיק לאורך זמן?

הטיפ החשוב ביותר הוא לנקות את הלוח המחיק בסוף כל יום, כולל מחיקת הכתוב על הלוח והסרת האבק והלכלוך שנדבק אליו. מדובר על פעולה פשוטה האורכת שניות בודדות בלבד, אך היא מאפשרת לשמור על נראות הלוח. חשוב כמובן להשתמש בחומרי ניקוי ייעודיים, על מנת למנוע נזק בלתי הפוך למשטח הלוח. כדאי לדעת כי ההמלצה הכללית היא לא למחוק את הכתוב מיד בסיום הכתיבה, אלא להמתין מספק שניות עד לייבוש הדיו. הדבר יבטיח לכם ניקוי מהיר ויעיל יותר, ללא סימנים או עקבות. רבים מתבלבלים וכותבים על הלוח המחיק באמצעות טוש רגיל, במקום טוש מחיק. חשוב לדעת כי ניתן למחוק את הכתוב ע"י מעבר על הכיתוב באמצעות טוש מחיק. 

אנו בחברת Only Boards נשמח לספק לכם לוח מחיק ברמה הגבוהה ביותר. הלוחות שלנו עשויים מחומרי הגלם האיכותיים והעמידים ביותר, שיבטיחו לכם עמידות לאורך השנים, לצד מראה אלגנטי ואסתטי. אנו מתמחים אך ורק בלוחות, לכן נוכל להבטיח לכם מחיר אטרקטיבי ואיכות ללא פשרות. כל הלוחות שלנו מגיעים מאחד המותגים האירופאיים המוכרים והוותיקים ביותר בשוק והם נהנים מעיצוב חדשני ומושקע. ניתן להשתמש בלוחות שלנו בבית, במשרד, בחדרי ישיבות, באוניברסיטאות ומכללות וכדומה. מדובר על פריט עיצובי, שמוסיף המון לחלל החדר והופך את כל ההתנהלות השוטפת לנוחה יותר. נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי בחירה בלוח המחיק האידיאלי ביותר עבורכם וכמובן לספק לכם טיפים לניקוי ותחזוקה מתאימים. לפרטים והזמנות, צרו קשר!