לוח טושים מחיק

לוח טושים מחיק מתאים לשימוש במשרד או בכיתה, בעסק או בבית, לילדים או למבוגרים, לתכנון שנתי, לציור, לסיעור מוחות או פשוט כדי לעשות סדר במחשבות.

אז אילו סוגים של לוח טושים מחיק אפשר למצוא אצלנו ב Only Boards ולמה לוח מחיק לטושים הפך למוצר שכולם רוצים?

לוח טושים מחיקים

סוגים של לוחות טושים מחיקים

טושים מחיקים לילדים הם אחד האביזרים שילדים הכי אוהבים. כי מה יותר כיף מאשר לקשקש בלי הגבלה ואז למחוק הכל ולהתחיל מהתחלה? לוח טושים מחיק יעשה את העבודה המושלמת!

אבל טושים מחיקים משמשים גם את הגדולים – בין אם הם מורים, או עובדי משרד, מנהלי מחלקה, או בעלי עסק, כי שימוש בלוח טושים מחיקים, עם טושים מחיקים זה פשוט ופרקטי.

הקטע הפנטסטי הוא, שהיום אפשר למצוא כל כל הרבה סוגים של לוח טושים מחיק:

  • לוח מחיק זכוכית בכל הגדלים, בעיצובים מדהימים, למי שרוצה תוספת סטייל עם הלוח.
  • לוח מחיק זכוכית צבעונית – אם כבר סטייל, אז שיהיה בצבע! לוחות זכוכית מהממים, בשלל צבעים, שמוסיפים טעם וצבע לכל חלל וגם מאפשרים לכם שימוש איכותי ונוח.
  • לוח מחיק מגנטי כדי שתוכלו לשרטט ולתכנן בטושים מחיקים אבל גם לתלות פתקים חשובים, או ציורים של הילדים.
  • לוח נייד מחיק – על גלגלים, שתוכלו לקחת בנוחות לכל מקום במשרד, בעסק או בבית, לחדר ישיבות, או למשרד של המנכ"ל, לכיתת מדעים, או חדר מורות ועוד.
  • לוח מחיק שולחני – למי שצריך את הלוח מול העיניים, על השולחן האישי. על סטנד או בשכיבה, עם או בלי מגנטים, זהו פריט חובה אופטימלי שעושה סדר בראש.
  • לוח תכנון מחיק – צבעוני, או לבן, חודשי או שבועי, לשיבוץ משימות, אירועים ויעדים בצורה ברורה, מסודרת ונעימה לעין.
  • לוח מחיק גדול – פריט מעוצב מזכוכית, המאפשר לכם לשפר את יכולת ההמחשה בכיתה, או במשרד, בבית או בעסק.

לוחות מחיקים של onlyboards

חברת onlyboards משווקת לוחות מחיקים מזכוכית, בעיצובים מרהיבים, באיכות גבוהה. ניתן למצוא לוחות מחיקים עם או בלי מסגרת, להתקנה נסתרת או גלויה. לוח שולחני או לוח ענק ברוחב שני מטר. לוחות ברמה אחרת – למבוגרים לצורכי עבודה או לילדים שאוהבים ללמוד ולצייר עם טושים מחיקים. אבל הלוחות של onlyboards, מבית היצרן האיכותי Bclear הם גם פריט דקורטיבי מרהיב, שמשדרג את העיצוב של כל חלל בעבודה, בלימודים או בבית, עם עיצובים מוקפדים, מגוון גדלים, מסגרות וצבעים, שיעשו לכם חשק לצייר, לכתוב ולתכנן.

לסיכום, לוח טושים מחיקים הוא לוח מחיק המאפשר שימוש בטושים מחיקים לילדים ולמבוגרים, שצריכים מקום לארגן בו את המחשבות, לתכנן ולפתח רעיונות, או פשוט לצייר ולהתבטא.

הלוחות של onlyboards הם גם פריט דקורטיבי בעיצוב מוקפד, שמיועד לעורר את המוטיבציה ואת המחשבה, לעודד חשיבה יצירתית ולגרום לכם להנות מכל רגע. מתלבטים איזה לוח מחיק לבחור מהקטלוג? צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!