לוח כיתה? לוח כיתה מחיק

כל כיתה צריכה לוח מחיק. זו יכולה להיות כיתה של משרד החינוך, בבית ספר ממלכתי, יסודי או על יסודי וזו יכולה להיות כיתה במכללה, בקורס פרטי או בכל מקום אחר, בו נדרשת המחשה ויזואלית איכותית על גבי לוח מחיק לכיתה.

אז אילו דגשים כדאי לבדוק כשבוחרים לוח מחיק לכיתה?

לוח כיתה מחיק – התכונות החשובות 

לוח כיתה מחיק גדול, מגיע בגודל סטנדרטי של 100 על 200 ס"מ, או 120 על 200.

זהו לוח גדול, עליו אפשר לכתוב ולצייר במידות גדולות, כדי שגם מאחור יראו היטב במה עוסק השיעור, אך גם כדי לאפשר כתיבה ואיור של אלמנטים רבים, מתחילת השיעור ועד סופו. 

כך כל התלמידים יכולים להספיק להעתיק מהלוח עד סוף השיעור, בלי להפסיד חומר.

אבל לוח כיתה מחיק צריך להיות גם איכותי. למעשה, צריכות להיות לו לא מעט תכונות נוספות, שיהפכו אותו ללוח כיתה מחיק איכותי, שישרת אתכם לזמן רב.

לוח  מחיק לכיתה בעיצוב מיוחד

לוח כיתה מחיק לא נחשב פריט עיצובי, אבל הוא מאוד דומיננטי בחלל הכיתה ולכן, כדאי לבחור לוח, שגם נראה מצוין.

 

לוח כיתה מחיק

מחיקה

לוח מחיק משומש, יכול להיראות נורא, אם לא ניתן למחוק אותו כמו שצריך. שאריות צבע על גבי הלוח יכולות להיווצר בקלות, אם משתמשים בלוח מחיק לא איכותי. לכן חשוב לבדוק את מידת המחיקות של הלוח.

לוח מחיק לכיתה שהוא גם לוח מגנטי

לוח מגנטי מחיק מאפשר לכם לעשות בו שימוש מגוון ולהפוך אותו אפילו ללוח מודעות, או לתלות עליו פלקטים ואמצעי המחשה אחרים, לצד כתיבה וציור ישירות על גבי הלוח.

התקנה יציבה ועמידה של הלקוח המחיק בכיתה

לוחות כיתה שונים ניתנים לתלייה באמצעים שונים. לכן חשוב לברר אם הלוח שאתם קונים מאפשר התקנה נסתרת, האם יש לו מסגרת אלומיניום, האם הוא ניתן לתלייה בטוחה ואיכותית, האם ניתן לתלות אותו על גבי הקיר הקיים אצלכם בכיתה, עם התקני התלייה הקיימים עליו וכן הלאה.

צריכים לוח גדול יותר

אם אתם צריכים לוח גדול יותר מ 100 על 200, תוכלו להצמיד שני לוחות, או יותר, לקבלת משטח גדול יותר. אבל חשוב לוודא אם הלוח שלכם בכלל ניתן להצמדה מסוג זה.

לוח מחיק לבן מתאים גם להקרנה

לא כל לוח מחיק לבן מאפשר הקרנה איכותית בעזרת מקרן. לכן חשוב לבדוק אם הלוח שאתם קונים מתאים לצורך הקרנה איכותית.

לוח כיתה מחיק עם מגש לטושים

כל לוח מחיק צריך מגש לטושים מחיקים, כדי שיהיה איפה להניח את כלי הכתיבה. אבל יש גם לוחות מחיקים עם מגש טושים נשלף, אסתטי ואלגנטי.


לסיכום,

קניית לוח מחיק לכיתה היא השקעה. זו יכולה להיות השקעה לטווח ארוך – אם אתם מקפידים לקנות לוח כיתה מחיק שהוא גם מוצר איכות.

לוח כיתה כזה, מתאים למספר שימושים מגוונים, יעשיר לכם את יכולות הלימוד, יאפשר לכם להיות יצירתיים יותר, מגוונים יותר וליהנות יותר מהחוויה – דברו איתנו!