לוח מחיק קטן לכיתה א‘

הילד שלכם עולה בקרוב לכיתה א‘? אולי הוא כבר בכתה אואתם רוצים לעבוד ולחזק אותו בכל מיני דברים הנלמדים בכתה? אין ספק כי המעבר לכתה אהוא אירוע מרגש, ייחודי ויוצא דופן הן עבור הילד והן עבור המשפחה שלו.

ההגעה לכתה אמסמלת צעד משמעותי ומעידה על העצמאות ועל הבגרות של הילד שלנו. למרות ההתרגשות או אפשר לומר לצדה, יש לא מעט שאלות והתלבטויות שמלוות אותנו ובגדול כולנו רוצים לאפשר לילד שלנו להשתלב בצורה מיטבית במסלול החדש, להתייחס לקשיים וללבטים שלו. אין בכלל ספק שיש כאן המון על הפרק….

לוח מחיק קטן לכיתה א‘
לוח מחיק קטן לכיתה א‘

איך לוח מחיק קטן לכיתה א׳ יכול לעזור לילד שלנו?

  • עמידה בלוחות זמנים והשלמת פערים – מילד בגן, מסגרת שבה לא באמת קורה משהו במידה והילד שלנו מאחר, לא מגיע כי הוא חולה או כי לא מתחשק לו“, בבית הספר יש לזה כבר השלכות אחרות. לנו כהורים חשוב שהילדים שלנו יהיו בקצב“, יראו הישגים, יקפידו על זמנים וכן, יהיו תלמידים טובים. לפעמים הציפייה עולה על מה שהילד בפועל מסוגל ולכן, חשוב לעשות תיאום ציפיות לפני. למשל, באמצעות לוח מחיק קטן עם טושים מחיקים אפשר לכתוב לוח זמנים בנקודות בכל ערב ומה הילד צריך לעשות כדי שניתן יהיה לעמוד בלוח הזמנים הזה. במידה והילד שלנו החסיר, אפשר לעזור לו לכתוב את המשימות שלו מימי ההחסרה ולתמוך בו בכל מיני רעיונות שיכולים לעזור.
  • יש אומנים יש ריאלים יש לא ולא ויש גם וגם כל ילד הוא שונה לגמרי מהאחר ולכן כל ילד חזק במקצועות מסוימים ופחות חזק במקצועות אחרים. התפקיד שלנו ההורים זה להבין איפה החולשות שלו ואותם לחזק ולצדם גם להבליט את החוזקות. למשל, אם לילד שלנו יש זיכרון פנומנלי זה משהו שאפשר להמריא איתו למעלה ולחזק עוד יותר עם כל מיני משחקי חשיבה, ואם הוא מאוד חלש בכתיבה, אז אפשר לנסות להבין איך לחזק את הצד הזה שלו. למשל, באמצעות הלוח לתרגל משפטים אחת ליום ביחד, חצי שעה בכל ערב.
  • תזכורות – תחשבו עם כמה דברים הילד שלכם צריך פתאום להתמודד. הוא צריך לזכור את כל הלוח זמנים שלו, מתי כל שיעור מתקיים, מתי עליו להכין שיעורי בית או עבודה לכתה, מתי יש לו חוג ועוד. הלוח הזה שהוא ממש נחמד וידידותי, יכול לסייע לנו גם באמצעות שימוש בפתקים צבעוניים.

מעוניינים לרכוש לוח מחיק קטן לכיתה א׳ עבור הילד שלכם? אצלנו ב- Only Boards תוכלו להתרשם ממגוון לוחות מדהימים שיעזרו לילד שלכם בשלב הזה של המעבר לכתה א‘. לוחות זכוכית מחיקים בשלל צבעים, לוח מחיק נייד שאפשר להעביר ממקום למקום, לוח מחיק שולחני קטן שמבחינת הגודל שלו הוא פשוט מושלם לילדים בגיל הזה ועוד. למידע נוסף צרו איתנו קשר ונשמח לחזור אליכם במהרה.