טושים ללוחות מחיקים – איזה סוגים קיימים ולאיזה שימוש הם מתאימים?

אנחנו בחברת Only Boards יכולים לספר לכם, שיש אינספור סוגים של לוחות מחיקים – מזכוכית, או פלסטיק, עם מעמד או לתלייה, תלייה נסתרת או גלויה, עם או בלי מסגרת ועוד. אבל יש גם לא מעט סוגים של טושים ללוח מחיק, שכל אחד מהם מגיע עם יתרונות מיוחדים משלו.

אז אילו סוגי טושים ללוחות מחיקים אפשר למצוא ומה הכי מתאים ללוח שלכם?

טוש מחיק מגנטי

 

טושים מחיקים של ארטליין

חברת Artline הותיקה והאהובה, מייצרת טושים ללוח מחיק בצבעים שונים, באיכות גבוהה. הטושים של ארטליין מגיעים אצלנו במארז הכולל 6 טושים בצבעים שונים – שחור, כחול, אדום, ירוק, סגול, כתום. אבל זה לא העיקר – מדובר על מארז אורגנייזר מגנטי, הכולל גם ספוג למחיקת הלוח, שניתן להצמיד אותו ללוח מחיק מגנטי, או אל הקיר בעזרת דבק דו"צ מובנה על המארז. מתאים במיוחד לאנשים שאוהבים שהכל נמצא במקום מסודר.

טושי גיר ללוח מחיק של חברת edding

טוש גיר ללוח מחיק הוא טוש עם צבע בולט במיוחד, שלא נבלע גם על רקעים כהים. למעשה, מלבד היותם של הטושים בעלי גוונים בהירים במיוחד, מדובר גם על סוג שונה של צבע. בניגוד לטושים מחיקים רגילים, שיש להם צבע קצת שקוף ולכן חייבים להשתמש בהם על רקע לבן בלבד, טוש גיר הוא טוש מיוחד, שיש לו צבע לבן מובנה בתוכו. לכן הוא בולט גם על רקעים בצבעים שונים, על רקעים כהים ואפילו על רקע בצבע שחור.

לכן הוא מתאים גם ללוחות מחיקים בצבע שחור, או ללוחות מחיקים לבנים רגילים. המארז שתמצאו אצלנו כולל 4 צבעים – לבן, צהוב, ורוד וכתום, שכולם נחשבים מיוחדים, בולטים ואהובים.

טושים ללוח מחיק של חברת Expo

החברה הותיקה והמוכרת מייצרת טושים ללוחות מחיקים מזה שנים רבות. אצלנו תוכלו למצוא סט של אקספו עם 6 טושים מחיקים בצבעים שונים – אדום, שחור, כחול, ירוק, חום וכתום, לצד ספוג למחיקת לוח. המארז כולו מתאים להצמדה על הלוח או הקיר – מתאים ללוח מחיק בצבע לבן.

טושים ללוח מחיק של חברת Pentel

טושים מחיקים של חברת פנטל מתאימים במיוחד ללוח מחיק מזכוכית, אבל גם ללוחות מחיקים רגילים. יש להם פיגמנט חזק במיוחד והם נחשבים איכותיים מאוד. המארז שתמצאו אצלנו מכיל 4 טושים מחיקים בצבעים שחור, כחול, אדום וירוק. 

סט טושים ללוח מחיק של חברת Bclear

סט של 6 טושים מחיקים איכותיים, בצבעים: שחור, כחול, אדום, ירוק, חום וסגול, יחידים מסוגם בארץ. הפיגמנט החזק במיוחד הופך אותם מתאימים לכל סוגי הלוחות המחיקים, במיוחד ללוחות זכוכית. 

לסיכום, לוחות מחיקים בסטייל אחר – זה רק Only Boards, אבל גם טושים ללוחות מחיקים זה אנחנו! עם סטים איכותיים, מארזים ואורגנייזרים מדהימים, אין לכם מה לחפש בשום מקום אחר. כנסו לקטלוג!